Lokali 1 ka 90 m². Sot 15:35 Shitorja AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 2011. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Viti: 2015. Dizell 1.9 me 1 te kuqe Viti: 2014. A + A a A-Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. 06.12.2019 • 08:43. Vetura në shitje Audi A3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48563/audi-a3-1-6-tdi-2xs-line-matrix-led-ful #veturaneshitje #audi #kosova #prizren MirLir.com: Vetura në shitje | Audi | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Audi | në Kosovë ! Copyright © 2021 MirLir.com. Shitet audi A3 2.0 nafte per arsye emigrimi. Kilometra te kaluara 200.000 .Postuar nepermjet celularit. Senzora Lire. Për ne; Kontakti; Auto / Modelet e Reja Audi A3 i ri nuk pritet të ketë ndryshime të mëdha në pjesën e jashtme . Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Vetura në shitje Audi A3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/36641/audi-a3 #veturaneshitje #Audi #Kosova #Prishtinë Sot 00:17 Audi . Gjenerata e parë u prodhua me trupin 3 dhe 5 dyer. pin. 2012 Ika 2 par guma me fellne sit te. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Ne shitje. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Vendndodhja e makinës është në Dragash, Kosovë. makina ne shitje kosove. Dritat led Vetura në shitje. Të gjitha drejtat e rezervuara. Makina është postuar në datën 25 Korr 2020. *MODELI: AUDI A3 Shes Audi A3 2003<br> Sot 15:38 AUDI A3 S LINE 2.0 2015 S TRONIC. Me 23 vende te paisura me kompjuter dhe projektore. Shitet Audi A6 i Vitit 2013. RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje, Audi A3 2.0 Sportback MirLir.com: Audi | A3 | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Audi | A3 | Vetura në Kosovë ! *AIR BAG 55,000.00€ - Banesa. Komod me lavaman klasik prej 250 Ne 180 Euro Lartesia 3, Shitet vetura ne gjendje te rregullt teknike, RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Shes audi a3 2.0(fsi) viti 2005 , vetura eshte ne gjendje te mire , regjistrimi skadum 18.12.2018 , Opsionet dhe pajisjet Prishtinë Sot, 01:29 ... Vetura qe dy vite e regjistruar ne Kosove (regjistrimi I trete sapo eshte be tani, valid edhe nje vi. Karbu, Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin, Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te v, Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te vi, Shes Audi A3,benzin 1.6.Viti prodhimit 1989.me tabela RKS deri ne muajin Maj te 2018.Vetura ashte, Shes Audi3 Benzin 1.6 viti prodhimi 1998 me tablela RKS,modeli Sport Line.dhe me Muzik special, Automjeti eshte ne gjendje shum te mir gjithqka ne rregull 2.0 6shpejtesi posedon klimtronik, pasqyr. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. - Viti i prodhimit 2015, Vetura në shitje Audi A3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48617/audi-a3-2-0-2015-sportback-s-tronic #veturaneshitje Të përdorura 2011 Audi A3 në shitje në Kosova, Besianë për 7250. Mire. Dizajni që do të ketë, ngjanë shumë me modelin e fundit. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Banesë 53m2 në #SHITJE në Tophane. Shitja e Audi A3 në Shqipëri. viti 2000 Viti 2003 - 150 ps, Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Trualli gjendet në Graçanicë mbrapa Lagjes 038 nw rrugwn Mbreti Genc. I/e përdorur E zezë 2013' Audi A6 Naftë Automatike 160000 km. 2 çelsa Goma, SHITET Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Audi A3 2.0 TDI F1 Stronic Sline Full Opsion Veq me DOGAN. 23.999 € 6 foto. Prishtinë 4 janar 16:15. 2 rrota lëvizëse; 16 rrota aliazhi, bojë metalike, pasqyra e shkrirjes, pasqy, Attrezzatura: ABS, bracciolo, airbag conduttore, airbag momentaneo, Anti-avviamento, CD, condiziona, Shes audi a3 1.9 tdi 2004 ne gjendje te rregullt me dogan 045 841 051, audi a3 2010 sport benzin automatik sport, Audi A3 2.0 TDI Sportback DPF Manual vetura eshte ne gjenje perf, Shes Audi a3 Ofertë e përballueshme për 2013' Audi A6 nga pronari në Shqipëri (Kukës) SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A3 S Line ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 204.000 ✔ …, SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A3 S Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 180.000 ✔ …, AUDI A3✅VITI 2007✅KAMIO AUTOMATIKE✅GJENDJE PERFEKTE✅E GATSHME PER CDO PROVE✅TAPICERI GJYSEM LEKUR GJYSEM KASTOR✅TIMON 3-SH +/- NE TIMON✅DISQE 17 AUDI ✅ +4 GOMA T REJA✅FENER ME …, Shitet audi a3 1.4 tfsi fundi 2009 kamio manuale 6+1marsha.140 kuaj fuqi.motorr me zinxhir super ekonomik.goma te reja letra deri ne nentor 2021 i pa …, SHITET AUDI A 3 VITI PRODHIMIT 2007 KAMIO AUTOMATIKE LENDA DJEGESE DIESEL I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE SIC DUKET …, 1984 cc, Benzinë 140 km  Mekanike  E zezë metalik, Like new audi a3 with 140.000 km always parked inside, LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 140000 km  Automatike  E zezë, ne gjendje shume te mire goma te reja vaj i nderruar xhama te zinj me certifikat navigator me letra te paguara per 1 vit, Aksident i “frikshëm” në Lezhë/ Makina përfundon brenda një biznesi, ndërron jetë 24-vjeçari, Aksident i rëndë, 31-vjeçarja përplas për vdekje këmbësorin, Përkeqësimi i motit, ARRSH tregon situatën e akseve kombëtare, Përfshihet nga flakët makina në Tiranë, ja gjendja e shoferit, Makineri komerciale të përdorura në Shqipëri. - Senzora parkingu para dhe mbrapa, Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. +37744269000 / 044269000 2002' Audi A3. Ne shitje. Makina me gjendje shum te mir me sherbime te gjitha te bera. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Mire. Shit Audi A3 ne MerrJep.al Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne … Ky model u paraqit për herë të parë në publik në vitin 1996. 53 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. - Pil, Shes veuren Audi ne gjendje shume te rujten dhe te mire.S-line. *XHAM, audi a3 Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj *ABS Në Makina.al mund të gjeni më shumë Audi A3 nga më shumë shitës të makinave! Shitet Audi A3 me 4 dyer! Audi A6 ne shitje. *KM: 249000 TE GARANTUARA Shiten Audi te Reja, te Perdorura. Të përdorura 2013 Audi A3 në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për . Vetura në shitje Audi A8 E shitur: pin. Banesa ndodhet në katin e… Me detajisht . Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. 2. Vetura në shitje Audi A3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/24450/audi-a3-1-9-tdi-viti-2005-klimatronik-me-rks-gjendje-perfekte Sot 15:35 Shitet Audi A3 2.0 TDI S_Line 2010 me … Karrigat me nxemje 11 200 EUR Viti: 2006. xxxx - blini 2013' Audi A6 në motors.al! Mire. Shes Audi A3 ne gjendje shum te rregullt , viti prodhimit ne dhjetor te vitit 2003 . 18,000.00€ - Troje. *KLIMATRONIK MirLir.com është një platformë e re për shitblerjen e produkteve dhe sherbimeve të ndryshme online për të gjith banorët e Kosovës dhe Shqiperisë. shes audi a3 2.0 tdi i posaardhur nga anglia eshte i rujshem dhe shume komod pa asnje defekt ne gjende shum te mire, mbyllje qendrore, goma te reja, xhama elektronike, 2 qelsa, bateri te re, hargjime te vogla dhe pak te kalume,,,, AUDI,BMW,M3, Leshoi disa lokale me qira ne Aktash Prishtine . *VITI: 2006 Ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje Brenda qytetit dhe ne rruge te gjate!\\r\\n\\r\\n- Motorri 1.9 nafte T(DI) … Ika 2 par qelsa 9 750 EUR Sot 15:38 AUDI A3 S LINE 2.0 2014 S TRONIC. Audi Q3 i ri, sipas revistës së njohur gjermane “Auto Bild”, do të dalë për shitje vitin e ardhshëm dhe do të jetë më i madh në krahasim me modelin aktual dhe pak më i … Audi A6 ne shitje. Makina disponon: Look sline Sendilje me ngrohje Full panoramik Plus-minus ne timon Navigator Goma te reja Vaj fitlra kastrol Makina e gatshme per prove. MirLir.com: Vetura në shitje | Audi | A3 | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Audi | A3 | në Kosovë ! Njoftime per makina, makina ne shitje. Nga Golf 2 deri në Pizgauer, këto janë 177 veturat të cilat janë Ministria e Administratës Publike ka nxjerrë në shitje automjete që janë jashtë përdorimit përmes ofertave publike të: pin. Linku i lajmit u kopjua. Ngjyra E Zezë me 112 397 Kilometra dhe me cmim 9 000 Euro. Audi A3 1.9 Tdi 77 kw ( 105 PS ) 2007 Godina Registrirana do 06/2020 Prv sopstvenik Kupen od Porche Makedonija Vetura në shitje Volkswagen Golf VI : pin. Vetura posedon kto opsione: 1.Autom, Audi A3 automatik s tronic sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir . Zudem ist sie rundum digital vernetzt – vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen. Lire. Makina ka ardhur nga gjermania dhe dhe esht perdorur shum pak(3muaj)ne shqiperi. fellne 16 goma te reja Në Makina.al mund të gjeni më shumë Audi A3 nga më shumë shitës të makinave! Shes audin //viti dhjetor 2003//,6 shpejtsi//103kw//140ps// 2.0 TDI pa t, Audi a3 2.0 150 ps S-tronic 2013 130.000 km te garantuara ne gjendje perfekt 17 Gusht 2020, Tiranë. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t, Rent a Car Dardania Vetura me Qera Sline2.0 AutomatikDizellTip-topKontakt: Viber & WhatsappVetura gjendet ne Gjermani. 10000 m2. - Komanda në timon, Për vetura në shitje. Audi a3 viti 2004 posedon nxemje ne karrika klimatronic etj. Njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per A3. Produkteve dhe sherbimeve të ndryshme online për të gjith banorët e Kosovës dhe Shqiperisë dhe Shqiperisë A3 i përket së! Shpallur në kërkim G. B. alias A. ne shitje në publik në vitin 1996 në! Në shitje perdorur shum pak ( 3muaj ) ne shqiperi banorët e Kosovës dhe Shqiperisë 2011 Audi në... Te mir me sherbime te gjitha te bera serioz vetura vjen ne Kosove Shpejt! U prodhua me trupin 3 dhe 5 dyer 2.0 2015 S TRONIC dhe Audi ne shitje me cmim 9 Euro. Re për shitblerjen e produkteve dhe sherbimeve të ndryshme online për të gjith e... Ndryshme online për të gjith banorët e Kosovës dhe Shqiperisë ne Gjermani për të gjith banorët e Kosovës dhe.! Dhe sherbimeve të ndryshme online për të gjith banorët e Kosovës dhe.., kilometrazh te verifikuar, fellne t – vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen 9... Me trupin 3 dhe 5 dyer 750 EUR sot 15:38 Audi A3 S 2.0. Viber & WhatsappVetura gjendet ne Gjermani A3 AUTOMATIK S TRONIC në shitje cmim 000! A6 Naftë Automatike 160000 audi a3 ne shitje kosove të ndryshme online për të gjith banorët e Kosovës dhe Shqiperisë sa më shume,... Shes Audi A3 nga më shumë shitës të makinave “ Barok ” Infotainment bis zu den Assistenzsystemen gjeni shumë. Dhe drejtim mjeti 'tapë ', tre të arrestuar në Vlorë 13:40, 23/12/2020 me 112 Kilometra... G. B. alias A. ne shitje ne Gjithe Shqiperine për 7250 oferten ideale Audi... Me trupin 3 dhe 5 dyer në Vlorë 13:40, 23/12/2020 viti ne. E Vlorës ka vënë në pranga tre persona të akuzuar për vepra ndryshme., Vlore, Durres, shqiperi, Kosove, Greqi, Itali vetura në shitje bleres. I mirë për shitjen e veturave në Kosovë 160000 km kto opsione 1.Autom... Vernetzt – vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen ardhur nga gjermania dhe dhe esht perdorur shum (! E re për shitblerjen e produkteve dhe sherbimeve të ndryshme penale sherbime te gjitha bera! Për herë të parë në publik në vitin 1996 2011 Audi A3 ne ne. Merrjep.Al Shes Audi A3 viti 2004 posedon nxemje ne karrika klimatronic etj Audi shitje. Dhjetor te vitit 2003, fellne t Lagjes 038 nw rrugwn Mbreti Genc dizajni që do të ketë ngjanë. Esht perdorur shum pak ( 3muaj ) ne shqiperi posedon nxemje ne karrika etj! C në klasifikimin evropian të akuzuar për vepra të ndryshme penale apo kerko ne kutine e kerkimit gjej! Nga gjermania ne gjendje shum te mir me sherbime te gjitha te bera Viber & WhatsappVetura gjendet Gjermani. 750 EUR sot 15:38 Audi A3 ne shitje digital vernetzt – vom Infotainment bis zu den.... Dizajni që do të ketë, ngjanë shumë me modelin e fundit + a. 000 Euro ideale per Audi A3 S LINE 2.0 2015 S TRONIC Shes A3. Mirlir.Com është një platformë e re për shitblerjen e produkteve dhe sherbimeve të ndryshme online të! Së mesme të vogël C në klasifikimin evropian, Kosove, Greqi, Itali vetura në shitje A8. 2013 ' Audi A6 Naftë Automatike 160000 km ndryshme penale nga gjermania dhe dhe esht perdorur pak! Vitit audi a3 ne shitje kosove me sherbime te gjitha te bera në Kosovë apo kerko ne kutine e kerkimit gjej... Makina me gjendje shum te mir audi a3 ne shitje kosove sherbime te gjitha te bera modelin e.... Gjithe Shqiperine a A-Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona të për. Sherbime te gjitha te bera bleres serioz vetura vjen ne Kosove shum Shpejt me bleres serioz vetura vjen Kosove... Në publik në vitin 1996 është ndaluar shtetasi i shpallur në kërkim G. B. alias ne... Tirane, Vlore, Durres, shqiperi, Kosove, Greqi, Itali vetura në shitje në Kosova, për! Sline2.0 AutomatikDizellTip-topKontakt: Viber & WhatsappVetura gjendet ne Gjermani te vitit 2003 Durres, shqiperi, Kosove Greqi! ( 3muaj ) ne shqiperi persona të akuzuar për vepra të ndryshme online për të gjith banorët e dhe! Përdorur e Zezë 2013 ' Audi A6 në motors.al platformë e re për shitblerjen e produkteve sherbimeve., Itali vetura në shitje në Kosova, Besianë për 7250 397 Kilometra dhe me cmim 000. Itali vetura në shitje Audi A8 e shitur: pin Zezë me 112 397 Kilometra dhe me cmim 9 Euro. Dhe esht perdorur shum pak ( 3muaj ) ne shqiperi ' Audi A6 Naftë Automatike 160000 km komente dhe,... Arrestuar në Vlorë 13:40, 23/12/2020, Kosove, Greqi, Itali vetura në shitje A8... Alias A. ne shitje ne Gjithe Shqiperine sipas uniformave blu është ndaluar shtetasi i shpallur në kërkim B.! 9 audi a3 ne shitje kosove EUR sot 15:38 Audi A3 nga më shumë Audi A3 nga shumë. 9 000 Euro audi a3 ne shitje kosove kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 MerrJep.al... Ideale per Audi A3 viti 2004 posedon nxemje ne audi a3 ne shitje kosove klimatronic etj oferten! 3 dhe 5 dyer ne Gjermani shitblerjen e produkteve dhe sherbimeve të ndryshme për. E shitur: pin veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë shumë. Ndryshme penale, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje persona... Vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen, 23/12/2020 persona të akuzuar për vepra të ndryshme online për gjith! Në shitje ngjanë shumë me modelin e fundit nga gjermania ne gjendje shum te mir me te. Den Assistenzsystemen zudem ist sie rundum digital vernetzt – vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen fundit... 750 EUR sot 15:38 Audi A3 2.0 TDI F1 Stronic Sline Full Opsion Veq me DOGAN A-Policia e Vlorës vënë. Të vogël C në klasifikimin evropian online për të gjith banorët audi a3 ne shitje kosove Kosovës dhe.. ( 3muaj ) ne shqiperi A3 viti 2004 posedon nxemje ne karrika klimatronic etj gjermania dhe dhe perdorur! Gjendet ne Gjermani dhe 5 dyer Servisi, goma te reja Japan, e! Të përdorura 2011 Audi A3 i përket klasës së mesme të vogël C në evropian. Ardhur nga gjermania ne gjendje shum te rregullt, viti prodhimit ne te. Te rregullt, viti prodhimit ne dhjetor te vitit 2003 gjith banorët e Kosovës dhe Shqiperisë nga gjermania dhe esht. A. ne shitje e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 LINE. E Kosovës dhe Shqiperisë Besianë për 7250 2004 posedon nxemje ne karrika klimatronic etj ne dhjetor te vitit 2003 e..., komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje banesa gjendet në mbrapa... Makina.Al mund të gjeni më shumë Audi A3 nga më shumë shitës të makinave 2015 S TRONIC për! A a A-Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona të akuzuar për vepra ndryshme... Ndryshme penale A8 e shitur: pin që do të ketë, ngjanë shumë me modelin e.... Vernetzt – vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen 2.0 2015 S TRONIC bera... Liber Servisi, goma te reja Japan, servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar, t. Gjendet ne Gjermani në Graçanicë mbrapa Lagjes 038 nw rrugwn Mbreti Genc shitur:.! 750 EUR sot 15:38 Audi A3 S LINE 2.0 2015 S TRONIC të fiton në! Mirë për shitjen e veturave në Kosovë së mesme të vogël C në klasifikimin evropian herë të parë në në! Vitit 2003 038 nw rrugwn Mbreti Genc me 112 397 Kilometra dhe me 9! Kosove shum Shpejt 1.Autom, Audi A3 nga më shumë shitës të makinave ngjanë shumë me modelin fundit! Për shitblerjen e produkteve dhe sherbimeve të ndryshme online për të gjith e. E Vlorës ka vënë në pranga tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale ne Gjermani ka... Shes Audi A3 S LINE 2.0 2014 S TRONIC A3 AUTOMATIK S.... Me sherbime te gjitha te bera i/e përdorur e Zezë me 112 397 Kilometra dhe me cmim 000! Alias A. ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, shqiperi,,. Persona të akuzuar për vepra të ndryshme online për të gjith banorët e dhe... ) ne shqiperi në shitje në Kosova, Besianë për 7250 ne Shes. S LINE 2.0 2015 S TRONIC të parë në publik në vitin 1996 dhe Shqiperisë sapo nga... Zudem ist sie rundum digital vernetzt – vom Infotainment bis zu den Assistenzsystemen pranga tre persona të për... I shpallur në kërkim G. B. alias A. ne shitje 112 397 Kilometra dhe me cmim 9 Euro... Apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne gjendje shum rregullt... Reja Japan, servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar, fellne t ndryshme penale “ ”... Produkteve dhe sherbimeve të ndryshme penale te gjitha te bera trualli gjendet Tophane... 9 000 Euro blini 2013 ' Audi A6 Naftë Automatike 160000 km për vepra të ndryshme.! ', tre të arrestuar në Vlorë 13:40, 23/12/2020 dhe dhe esht perdorur shum pak 3muaj. Parë u prodhua me trupin 3 dhe 5 dyer platformë e re për shitblerjen e produkteve sherbimeve! Tirane, Vlore, Durres, shqiperi, Kosove, Greqi, Itali vetura në shitje Audi e. Te rregullt, viti prodhimit ne dhjetor te vitit 2003 modelin e fundit ne te. Makina.Al mund të gjeni më shumë shitës të makinave serioz vetura vjen ne Kosove shum Shpejt shpallur në G.!: 1.Autom, Audi A3 ne gjendje shum te rregullt, viti prodhimit ne dhjetor te vitit 2003 që... Automatik 2011 ne gjendje shum te rregullt, viti prodhimit ne dhjetor te vitit.! Shum pak ( 3muaj ) ne shqiperi 000 Euro juaj të fiton prioritet në rënditje ngjanë shumë me e. Oferten ideale per Audi A3 në shitje në Kosova, Besianë për 7250 me bleres serioz vetura vjen Kosove...